تاریخ انتشار : سه شنبه 27 اردیبهشت 1401 - 11:26
50 بازدید
کد خبر : 197925

دانلود زیرنویس فیلم Father Stu 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Father Stu 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Father Stu 2022 پدر استو یک فیلم درام زندگی‌نامه‌ای محصول ۲۰۲۲ به نویسندگی و کارگردانی روزالیند راس در اولین کارگردانی خود است. مارک والبرگ در این فیلم نقش آفرینی می‌کند که در نقش استوارت لانگ، یک کشیش کاتولیک به بوکسور تبدیل شده است که از میوزیت بدن رنج می‌برد. پدر استو در

دانلود زیرنویس فیلم Father Stu 2022 پدر استو یک فیلم درام زندگی‌نامه‌ای محصول ۲۰۲۲ به نویسندگی و کارگردانی روزالیند راس در اولین کارگردانی خود است. مارک والبرگ در این فیلم نقش آفرینی می‌کند که در نقش استوارت لانگ، یک کشیش کاتولیک به بوکسور تبدیل شده است که از میوزیت بدن رنج می‌برد.

پدر استو در ۱۳ آوریل ۲۰۲۲ در هفته مقدس در ایالات متحده آزاد شد. این فیلم نقدهای متفاوتی از سوی منتقدان و نقدهای بالایی از سوی تماشاگران دریافت کرد. بیش از ۲۰ میلیون دلار فروش داشته است.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

Review: Father Stu – IceCream4Freaks

زیرنویس فیلم Father Stu 2022 استوارت لانگ یک بوکسور آماتور اهل هلنا، مونتانا با دهان بد و رابطه ای آشفته با مادر و پدرش الکلی است. برادرش استفان در سن شش سالگی درگذشت که منجر به شکافی در خانواده شد و باعث دشمنی والدینش با مذهب شد. او به جنوب کالیفرنیا نقل مکان می کند تا به عنوان یک بازیگر تلاش کند، و در یک فروشگاه مواد غذایی شغلی پیدا می کند، به این دلیل که همه برای خرید مواد غذایی خرید می کنند و ارتباط در صنعت سرگرمی آسان تر خواهد بود. او به دلیل یک DUI دستگیر می شود و تلاش می کند تا کامیون پدرش را بدزدد تا به آزمون آزمایشی برود.

او در حین کار در فروشگاه با زنی به نام کارمن ملاقات می کند که او را به یکی از محله های کاتولیک محلی تعقیب می کند، جایی که او معلم داوطلب مدرسه یکشنبه است. کارمن در ابتدا در برابر پیشرفت‌هایش مقاومت می‌کند، اما استو پافشاری می‌کند. او به او می گوید که حتی به این فکر نمی کند که با او قرار بگذارد مگر اینکه غسل ​​تعمید بگیرد. استو موافقت می کند و RCIA را در محله آغاز می کند. او با یکی از همشهریانش به نام هام دوست می شود، اما یکی دیگر به نام یعقوب او را تحقیر می کند. هم هام و هم یعقوب به سمت حوزه علمیه می روند. استو در محله غسل ​​تعمید می یابد. او و کارمن شروع به قرار ملاقات می کنند و بعداً با والدین او ملاقات می کند.

استو آپارتمانی می گیرد و سعی می کند مشروب خود را تمیز کند و نقش بازیگری را در یک آگهی تجاری می گیرد. با این حال، او با دلسردی مواجه می‌شود و یک شب به بار باز می‌گردد، جایی که مردی مرموز به او توصیه‌هایی می‌کند و به او می‌گوید که به خانه رانندگی نکند. استو این توصیه را نادیده می‌گیرد و در حالت مستی با موتورسیکلت رانندگی می‌کند، با ماشینی تصادف می‌کند و از موتورسیکلت به پایین پرت می‌شود و ماشین دیگری او را زیر گرفته است. او که به شدت مجروح شده است، از هوشیاری خارج می‌شود و در رویایی از مادر مبارک می‌بیند که به او می‌گوید که نمی‌تواند بیهوده بمیرد. پس از رسیدن EMT ها، استو به بیمارستان منتقل می شود، جایی که دکتر به مادر استو می گوید که او قرار است بمیرد. ناگهان او در بیمارستان شروع به تکان خوردن می کند و شروع به بهبودی معجزه آسا می کند. پدرش ملاقات می کند و دوباره ارتباط برقرار می کند، اگرچه رابطه آنها هنوز بسیار تیره است.

کارمن در حالی که استو در حال دوران نقاهت در خانه است، ملاقات می کند و هر دو رابطه جنسی دارند، کاری که او قبلاً گفته بود قبل از ازدواج انجام نمی دهد، که منجر به پشیمانی شدید هر دوی آنها شد. استو به گناه اعتراف می کند و شروع به تبدیل شدن به مردی می کند که مریم از او خواسته است. او شروع به احساس دعوت به کشیش می کند و پس از دعا و تشخیص تصمیم می گیرد که حوزه علمیه را دنبال کند. او از کارمن می خواهد که با او به رستورانی بیاید که او فکر می کند قرار است از او خواستگاری کند. وقتی نقشه اش را به او می گوید، سعی می کند او را متقاعد کند که مانند مادر و پدرش این کار را انجام ندهد، اما فایده ای نداشت. استو برای حوزه علمیه مراجعه می کند و ابتدا رد می شود، اما برای مراجعه حضوری به رئیس دانشگاه مراجعه می کند و پذیرفته می شود. تا این لحظه هام و یعقوب هم در حوزه هستند. هام دوست قابل اعتمادی است، اما جیکوب یک رقیب است.

FATHER STU - Official Trailer (HD) - YouTube

زیرنویس Father Stu 2022 یک روز در حین بازی بسکتبال با سایر حوزویان، استو سقوط می کند و نمی تواند به تنهایی بلند شود. تشخیص داده می‌شود که او مبتلا به میوزیت انکلوژن بادی است، یک بیماری عضلانی نادر شبیه به بیماری لو گهریگ که هیچ درمانی ندارد و معمولاً افراد جوانی که او هستند را تحت تأثیر قرار نمی‌دهد و پیش‌آگهی آن نیز بد است. استو از خدا خشمگین است اما رنج خود را به عنوان هدیه ای از جانب خدا درک می کند که او را به رنج مسیح نزدیک می کند و با مشکلات بسیار در حوزه علمیه ادامه می دهد. کارمن که اکنون با مرد دیگری نامزد کرده است، با او در حوزه علمیه ملاقات می کند و از حرفه او حمایت می کند. پس از گذشت مدتی، او شروع به از دست دادن استفاده از دستان خود می کند. رئیس به استو می گوید که او نمی تواند منصوب شود و دلیل آن ناتوانی در برگزاری مراسم مقدس کلیسای کاتولیک است. استو با پدر و مادرش به مونتانا برمی گردد که از او مراقبت می کنند زیرا ماهیچه هایش همچنان در حال پوسیدگی هستند، وزنش افزایش می یابد و توانایی زندگی مستقل را از دست می دهد.

اعضای کلیسای استو و کارمن در کالیفرنیا از اسقف هلنا درخواست می کنند تا استو را منصوب کند، که اسقف با آن موافقت کرد و استو در مونتانا با حضور کارمن، هام و والدینش منصوب شد. پدر استو خدمت را آغاز می کند و به سرعت با مردم مونتانا روابط برقرار می کند. او بعداً در یک مرکز پرستاری ماهر محبوس می‌شود و در آنجا به خدمت به مردم اسقف، که هر روز برای دیدن او جمع می‌شوند، ادامه می‌دهد. یعقوب او را در آنجا ملاقات می‌کند و در حین اعتراف اعتراف می‌کند که هرگز احساس نمی‌کرده است که بتواند کشیش شود و فقط برای جلب رضایت پدرش آن را دنبال کرده است. پدر استو به او اطمینان می‌دهد که راه‌های دیگری برای خدمت به خدا وجود دارد و نیازی نیست برای انجام کاری که برای انجام آن فراخوانده نشده است، تحت فشار قرار گیرد. پس از اعتراف، جیکوب از پدر استو تشکر می کند و برای او آرزوی خداحافظی می کند و احساس می کند که این آخرین بار خواهد بود. پدر استیو در سن ۵۰ سالگی درگذشت. تیتراژ پایانی تصاویر واقعی استو را از دوران کودکی و دوران بلوغ پرتلاطم او تا دوران تحصیل در حوزه علمیه و کشیش نشان می دهد.

این فیلم اولین بار در سال ۲۰۱۶ به طور عمومی اعلام شد، زمانی که والبرگ فاش کرد که در حال کار بر روی یک فیلم زندگینامه ای درباره لانگ با فیلمنامه نویس دیوید او. راسل است. والبرگ برای اولین بار در حالی که برای شام با دو کشیش بیرون آمده بود، درباره داستان لانگ شنید. والبرگ «میلیون‌ها و میلیون‌ها دلار» از پول خود را به این پروژه اختصاص داد، که بیشتر به دلیل انجام فیلمبرداری بیش از برنامه و حقوق موسیقی بود. راس فیلمنامه را نوشت و سپس به عنوان کارگردان در اولین کارگردانی خود امضا کرد. والدین لانگ، بیل و کاتلین، و همچنین اسقف‌ها، کشیشان و افراد غیر روحانی متعددی که پدر استو را می‌شناختند، درگیر تولید بودند. اعضای خانواده لانگ گفتند که تصویر پدر استو بیش از حد دراماتیزه شده بود، زیرا او همیشه خانواده را تامین می کرد و پدری دوست داشتنی بود. بیل لانگ همچنان از فیلم حمایت می‌کند و می‌گوید: “فکر نمی‌کنم مهم باشد که چگونه به تصویر کشیده شده‌ام، فیلم درباره پدر استو است. او می‌خواهد مردم از فیلم دور شوند و این پیام را داشته باشند: “ایمان داشته باشید، منتظر بمانید. آنجا صبر کن.»

FATHER STU Trailer (2022) - YouTube

فیلم در لس آنجلس، کالیفرنیا تنها در ۳۰ روز در می ۲۰۲۱ فیلمبرداری شد. در اواخر سپتامبر ۲۰۲۱، برخی صحنه‌ها در هلنا، مونتانا، و همچنین آناکوندا، مونتانا، بوته، مونتانا و فیلیپسبورگ، مونتانا و اطراف آن فیلم‌برداری شدند. والبرگ عمداً ۳۰ پوند (۱۴ کیلوگرم) در شش هفته اضافه کرد تا لانگ را به تصویر بکشد و روزانه ۷۰۰۰ کالری مصرف می‌کرد.

این فیلم حاوی زبان غیرمعمولی قوی برای یک فیلم مذهبی است و والبرگ گفت که در ابتدا از فیلمبرداری یک صحنه در یک کلیسا جلوگیری شد زیرا حاوی کلمات مبتذل بود. با این حال، والبرگ از استفاده از زبان به عنوان راهی برای تأکید بر تضاد بین سبک زندگی خود قبل و بعد از تغییر مذهب دفاع کرد و این فیلم توسط بسیاری از رهبران کاتولیک، از جمله اسقف جورج لئو توماس، که پدر استو را به اسقف منصوب کرد، تحسین شد. آستین وتر، اسقف معاصر هلنا،   و اسقف رابرت بارون.

فیلم در لس آنجلس، کالیفرنیا تنها در ۳۰ روز در می ۲۰۲۱ فیلمبرداری شد. در اواخر سپتامبر ۲۰۲۱، برخی صحنه‌ها در هلنا، مونتانا، و همچنین آناکوندا، مونتانا، بوته، مونتانا و فیلیپسبورگ، مونتانا و اطراف آن فیلم‌برداری شدند. والبرگ عمداً ۳۰ پوند (۱۴ کیلوگرم) در شش هفته اضافه کرد تا لانگ را به تصویر بکشد و روزانه ۷۰۰۰ کالری مصرف می‌کرد.

این فیلم حاوی زبان غیرمعمولی قوی برای یک فیلم مذهبی است و والبرگ گفت که در ابتدا از فیلمبرداری یک صحنه در یک کلیسا جلوگیری شد زیرا حاوی کلمات مبتذل بود. با این حال، والبرگ از استفاده از زبان به عنوان راهی برای تأکید بر تضاد بین سبک زندگی خود قبل و بعد از تغییر مذهب دفاع کرد و این فیلم توسط بسیاری از رهبران کاتولیک، از جمله اسقف جورج لئو توماس، که پدر استو را به اسقف منصوب کرد، تحسین شد. آستین وتر، اسقف معاصر هلنا،  و اسقف رابرت بارون

در ایالات متحده و کانادا، Father Stu در هفته افتتاحیه پنج روزه خود حدود ۷ میلیون دلار از ۲۷۰۵ سالن سینما پیش بینی شده بود. این فیلم در دو روز اول اکران ۲.۳ میلیون دلار فروش کرد و در آخر هفته اول به ۵.۴ میلیون دلار و در پنج روز به ۷.۷ میلیون دلار رسید و در گیشه پنجم شد. در آخر هفته دوم، Father Stu با ۳۸% کاهش به جایگاه هشتم رسید و ۳.۳ میلیون دلار فروش داشت. در سومین آخر هفته خود با اضافه شدن ۲.۲ میلیون دلار در جایگاه نهم قرار گرفت. این فیلم در چهارمین آخر هفته خود با ۸۷۵۰۹۱ دلار به رتبه دهم سقوط کرد.

در جمع‌آوری نقد Rotten Tomatoes، این فیلم بر اساس ۹۰ نقد، با میانگین امتیاز ۵.۴ از ۱۰، ۴۴% تایید شده است. اجماع منتقدان این وب‌سایت می‌گوید: «مارک والبرگ سخت‌کوش است، اما در «پدر استو» به اشتباه نمایش داده شده است، موضوعی که با شیوه‌ای که فیلم داستان مبتنی بر واقعیت‌های خود را زیر و رو می‌کند، ترکیب می‌شود. ۱۰۰ بر اساس ۲۱ منتقد، نشان دهنده “بررسی های ترکیبی یا متوسط”. تماشاگران شرکت‌کننده در نظرسنجی CinemaScore به فیلم نمره متوسط ​​”A” را در مقیاس A+ تا F دادند، در حالی که آن‌ها در PostTrak 91٪ نمره مثبت به آن دادند و ۷۶٪ گفتند که قطعاً آن را توصیه می‌کنند.

ریچارد روپر که برای شیکاگو سان تایمز می نویسد، سه ستاره از چهار ستاره را به فیلم داد و گفت: «پدر استو هیچ نقطه جدیدی را در بازی بیوگرافی نمی شکند، اما این یک ادای احترام محکم و شایسته به پدر استیو واقعی است که ادامه داد. برای انجام کار خداوند تا زمان مرگش در سال ۲۰۱۴ در سن ۵۰ سالگی.” اوون گلیبرمن از ورایتی نوشت: “پدر استو اودیسه مذهبی روزمره شما در هالیوود نیست – به خاطرات یک کشور برش نزدیکتر است. به طرز شگفت انگیزی صادقانه است. فیلمی درباره احساس مذهبی است، اما اغلب اوقات، به طرز چشمگیری دچار سوءتغذیه است.»

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.