تاریخ انتشار : دوشنبه 26 اردیبهشت 1401 - 17:46
132 بازدید
کد خبر : 197893

دانلود زیرنویس فیلم Hatching 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Hatching 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Hatching 2022 هچینگ یک فیلم ترسناک بدن فنلاندی محصول ۲۰۲۲ به کارگردانی هانا برگهولم، نویسندگی ایلیا رائوتسی و با بازی سیری سولالینا، سوفیا هیکیلا، جانی ولانن، رینو نوردین و سایجا لنتونن است. این فیلم برای اولین بار در جشنواره فیلم ساندنس ۲۰۲۲ در ۲۳ ژانویه ۲۰۲۲ و در سینماها و پخش در

دانلود زیرنویس فیلم Hatching 2022 هچینگ یک فیلم ترسناک بدن فنلاندی محصول ۲۰۲۲ به کارگردانی هانا برگهولم، نویسندگی ایلیا رائوتسی و با بازی سیری سولالینا، سوفیا هیکیلا، جانی ولانن، رینو نوردین و سایجا لنتونن است. این فیلم برای اولین بار در جشنواره فیلم ساندنس ۲۰۲۲ در ۲۳ ژانویه ۲۰۲۲ و در سینماها و پخش در ۲۹ آوریل ۲۰۲۲ به نمایش درآمد. این فیلم برنده جایزه بزرگ و جایزه داوری Jeunes در جشنواره بین‌المللی فیلم خارق‌العاده ژراردمر ۲۰۲۲ شد.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

زیرنویس فیلم Hatching 2022 تمرکز این فیلم بر روی تینجا، یک ژیمناستیک جوان است که ناامید از خوشحالی مادرش است، زنی که وسواس زیادی برای ارائه تصویر یک خانواده کامل به جهان از طریق وبلاگ محبوب خود دارد. یک روز، تینجا یک تخم مرموز را پیدا می کند که انتخاب می کند آن را به خانه بیاورد. هنگامی که از تخم بیرون می‌آید، نام موجود درون «Alli» را می‌گذارد، و از آن مراقبت می‌کند که به یک داپلگنجر تبدیل می‌شود که بر اساس احساسات سرکوب‌شده تینجا عمل می‌کند.

تینجا ۱۲ ساله ژیمناستیک را تمرین می کند، فعالیتی که توسط مادرش، یک اسکیت باز سابق، به او تحمیل شده است. مادر یک اینفلوئنسر است که یک وبلاگ محبوب با محوریت سبک زندگی یک خانواده متوسط ​​فنلاندی راه اندازی می کند. او پدر و پسر خردسالشان ماتیاس را احضار می کند تا قبل از اینکه کلاغی از پنجره پرواز کند و اتاق نشیمن را از بین ببرد، از جمله اتصال لوستر را به هم بپیوندند. تینجا آن را زیر حوله می گیرد و قصد دارد آن را در بیرون آزاد کند، اما مادر به او اشاره می کند و گردنش را می زند. تینجا غمگین کلاغ را کنار می‌گذارد، اما پس از رفتن، کلاغ تکان می‌خورد. در آن شب، تینجا با صدا زدن از خواب بیدار می شود. او برای یافتن کلاغی که از سطل زباله رفته است می رود و در جنگل سرگردان می شود. او کلاغ را که هنوز مجروح است، کشف می کند و در نهایت آن را از بدبختی اش خارج می کند. قبل از رفتن، یک تخم مرغ را می بیند، احتمالاً چرا کلاغ به آنجا برگشته است، و متوجه می شود که دیگر مادری ندارد. گناهکار، تینجا تخم مرغ را به خانه می آورد و آن را زیر یک بالش، و همانطور که رشد می کند، داخل یک حیوان عروسکی قرار می دهد.

در تمرین، تینجا مبارزه می کند، اما توسط مربی خود تشویق می شود که اگر پیشرفت کند، می تواند در یک مسابقه آینده شرکت کند. تینجا به خانه برمی گردد، جایی که مادر و شخصی را در حال تعمیر لوستر می بیند. پس از نزدیک تر شدن، او متوجه می شود که مرد دیگری است که درگیر یک آغوش صمیمی با مادر است. مادر قبل از اینکه او را ترک کند او را به عنوان ترو معرفی می کند و تینجا به بیرون می رود و در آنجا با یک همسایه جدید، دختری به نام ریتا و سگش آشنا می شود. بعداً، مادر به تینجا در اتاقش می آید تا سعی کند وضعیت خود را با ترو توضیح دهد. به نظر می رسد تینجا با احتیاط متوجه می شود.

تخم به طور قابل توجهی منبسط شده است و همانطور که تینجا گریه می کند، از تخم بیرون می آید. او پنهان می شود و شاهد فرار موجود از پنجره خود است. عصر روز بعد، این موجود برمی گردد که بر اثر یک تکه شیشه در ساعد خود مجروح شده است. تینجا به موجود کمک می کند، لیوان را برمی دارد و آن را حمام می کند، رابطه آنها افزایش می یابد. او آن را پس از اینکه صدایی شبیه به لالایی می دهد نامش را می گذارد که مادر اغلب برای ماتیاس می خواند و زیر تخت او می خوابد. همانطور که تینجا می خوابد، از پارس سگ ریتا عصبانی می شود. این موجود برای یافتن غذا ترک می‌کند و تینجا ناگهان از خواب بیدار می‌شود و آلی و همچنین جسد سگ سر بریده را در کنار خود می‌بیند. او استفراغ می‌کند و آلی آن را می‌خورد، همان‌طور که بچه‌های پرندگان از غذای برگشت‌شده والدینشان تغذیه می‌شوند. او آلی را در کمد لباس پنهان می کند و سگ را که ماتیاس شاهد آن بود در پنجره دفن می کند.

معرفی و بررسی فیلم جوجه کشی 2022 Hatching: روایتی ترسناک از یک تخم عجیب! -  روکیدا

زیرنویس Hatching 2022 تمرین بعدی، Reetta آنجاست که از دیدن تینجا بسیار با استعداد و خوشحال است. مادر که از این مخالفت جدید آگاه است، تینجا را وادار می کند تا به دنبال فرود بیاید. در خانه، تینجا متوجه می شود که آلی علاوه بر پر، مو نیز رشد می کند. تینجا که برای آلی غذا پیدا می کند، با ریتا ملاقات می کند و به خانه او می رود و به او کمک می کند تا بروشورهای گم شده را برای سگش بگذارد. پس از بازگشت از بازدید از ترو، مادر به تینجا یک برس مو هدیه می دهد. ماتیاس که حسادت می‌کند هدیه‌ای به او نیاورده‌اند، جسد سگ را بیرون می‌کشد و داخل می‌آورد و تینجا را مقصر می‌داند. آلی دوباره ترک می‌کند و تینجا شروع به تشنج می‌کند که نشان می‌دهد آنها یک پیوند روانی مشترک دارند. پس از تمرین دیگری، Reetta برنده جایگاه مسابقه می شود و پیشنهاد مادر برای سوار شدن به خانه را رد می کند. ریتا همان شب مورد حمله قرار می گیرد و در بیمارستان بستری می شود و پس از بازگشت به خانه، تینجا منقار آلی را می یابد، به این معنی که او بیشتر شبیه او است.

مادر به او و تینجا پیشنهاد می کند که با ترو بمانند تا استرس تینجا قبل از مسابقه را از بین ببرند. پدر فاش می‌کند که درباره ترو می‌داند، و به مادر احترام می‌گذارد که بداند او چه می‌خواهد. با رسیدن به ترو، تینجا متوجه می شود که او با نوزادی به نام هلمی بیوه است. با گذراندن وقت با ترو، تینجا شروع به راحت شدن با او می کند و ترو متوجه می شود که مادر چقدر به تینجا فشار می آورد. مادر در بیمارستان تماسی در مورد ریتا دریافت می کند و تینجا گل های او را می آورد اما از شدت جراحات و قطع دست چپ خود وحشت زده می شود. آلی راه خود را به تینجا پیدا کرده است و تینجا سعی می کند به آلی غذا بدهد که ترو متوجه می شود. آلی اکنون کاملاً انسانی به نظر می رسد مگر برای دانش آموزان.

در این مسابقه، مادر برای وبلاگ خود رکورد می کند. در نوبت تینجا، او با آلی مرتبط می شود، کسی که تبر ترو را برای کشتن هلمی گرفته است، در اقدامی که به دلیل حسادت تینجا مبنی بر اینکه مادرش ظاهراً تلاش می کند خانواده جدیدی تشکیل دهد، ایجاد شده است. تینجا خودش را خراب می کند و سقوط می کند و مچ دستش زخمی می شود که آلی را متوقف می کند. در خانه، تینجا خود را تمیز می کند و مادر برای برس زدن موهایش وارد اتاق خواب می شود، غافل از اینکه او از آلی مراقبت می کند. به‌طور تصادفی تکه‌ای از موهای آلی را پاره کرد، کناره‌های دهان آلی با حمله به مادرش باز شد. تینجا مداخله می کند و آلی فرار می کند و تینجا توضیح می دهد که همه هرج و مرج اخیر به خاطر آلی است.

وقتی پدر و ماتیاس برمی گردند، خانواده دور هم جمع می شوند تا آلی را پیدا کنند. در اتاق تینجا، مادر غافلگیر شده و توسط آلی غلبه می کند. تینجا می آید و موفق می شود آلی را تحت سلطه خود درآورد، اما وقتی مادر به پای آلی چاقو می زند، همان آسیب را روی تینجا ایجاد می کند. تینجا که متوجه می‌شود ممکن است در صورت مرگ آلی بمیرد، سعی می‌کند ضربه بعدی را مسدود کند اما مادر او را به قلبش می‌زند. تینجا روی آلی فرو می ریزد و می میرد و مقداری از خون او وارد دهان آلی می شود. این امر مردمک های او را کاملاً انسانی به نظر می رساند و دهانه های دهان او را بهبود می بخشد. آلی جسد تینجا را هل می‌دهد، “مادر” را می‌گوید و او و مادر می‌ایستند. مادر، پدر و ماتیاس به آلی نگاه می کنند و مطمئن نیستند که در مرحله بعد چه کاری انجام دهند.

کارگردان Hanna Bergholm انتخاب بازیگران را در حدود سال ۲۰۱۸ آغاز کرد. انتخاب بازیگر برای نقش Tinja به دلیل اینکه یک نقش دوگانه سخت است، چالش برانگیز توصیف شد، زیرا بازیگر باید هم Tinja و هم هیولای Alli را به تصویر بکشد.

این موجود توسط یک عروسک انیماترونیک به تصویر کشیده شده است که توسط طراح اصلی انیمیشن، گوستاو هوگن و تیمش ساخته شده است، که قبلاً روی ویژگی هایی مانند جنگ ستارگان، دنیای ژوراسیک: پادشاهی سقوط کرده و Clash of the Titans در سال ۲۰۱۰ کار کرده بودند. همانطور که هیولا تکامل می یابد، به جای عروسک، توسط مجریان مختلف بازی می شود. گریم جلوه های ویژه توسط هنرمند جلوه گر نامزد جایزه اسکار، کانور اوسالیوان، طراحی شده است که به خاطر کارش در بازی تاج و تخت، X-Men: First Class، Saving Private Ryan و Aliens شناخته شده است.

Hatching Trailer #1 (2022) | Movieclips Trailers - YouTube

در ژوئن ۲۰۲۰، IFC Midnight حقوق توزیع را به دست آورد. برنامه این بود که ابتدا فیلم در یک جشنواره بین المللی بزرگ در سال ۲۰۲۲ اکران شود و سپس در سینماها و پلتفرم های VOD اکران شود. اولین بار در جشنواره فیلم ساندنس ۲۰۲۲ در ۲۳ ژانویه ۲۰۲۲ به نمایش درآمد.

یک تریلر در فوریه ۲۰۲۱ منتشر شد. برد میسکا از Bloody Disgusting در مورد تریلر نظر داد و آن را به خوبی با فیلم Meet the Applegates در سال ۱۹۹۰ مقایسه کرد و نوشت که “به راحتی در بالای فهرست مواردی که باید ببینم قرار دارد.”  IndieWire. اریک کوهن همچنین در فهرست پیش‌بینی‌های کن ۲۰۲۱ به این فیلم اشاره کرد و نوشت که «می‌تواند برای طرفداران فیلم هیولایی سوئدی، «مرز» – که جایزه نگاه معین در کن در سال ۲۰۱۸ را به دست آورد – جذاب باشد – اما با یک چیز اضافی. مقداری از تفسیر در مورد مدیریت زندگی یک شخص در رسانه های اجتماعی که بسیاری از ما درگیر آن هستیم.»

در وب‌سایت جمع‌آوری نقد Rotten Tomatoes، ۹۱ درصد از ۸۵ نقد منتقد، با میانگین امتیاز ۷.۲۰/۱۰ مثبت هستند. اجماع وب‌سایت می‌گوید: «فیلم پیامی با پوسته ترسناک سخت، جوجه‌آوری بین زیبایی و نفرت – و هانا برگهولم را به عنوان یک استعداد درخشان جدید معرفی می‌کند.»

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.