تاریخ انتشار : چهارشنبه 8 تیر 1401 - 17:52
49 بازدید
کد خبر : 199048

دانلود زیرنویس مستند No Mercy, No Remorse 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس مستند No Mercy, No Remorse 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس مستند No Mercy, No Remorse 2022 جان سیلوستر، گزارشگر جنایی استرالیایی، صدها مورد را برای بیش از سه دهه در کار گزارش کرده است. اما این مورد در سال ۱۹۹۳ یکی از بدنام ترین قاتلان زنجیره ای استرالیا است که از آن زمان تاکنون با او گیر کرده است. برای دانلود زیرنویس اینجا

دانلود زیرنویس مستند No Mercy, No Remorse 2022 جان سیلوستر، گزارشگر جنایی استرالیایی، صدها مورد را برای بیش از سه دهه در کار گزارش کرده است. اما این مورد در سال ۱۹۹۳ یکی از بدنام ترین قاتلان زنجیره ای استرالیا است که از آن زمان تاکنون با او گیر کرده است.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس مستند No Mercy, No Remorse 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس مستند No Mercy, No Remorse 2022 در سال ۱۹۹۳، سیلوستر از قتل سه زن در فرانکستون ملبورن در یک دوره هفت هفته ای – الیزابت استیونز ۱۸ ساله، دبورا فریم ۲۲ ساله و ناتالی راسل ۱۷ ساله گزارش می داد.

این قتل جرقه یک تعقیب و گریز بزرگ را برانگیخت که پلیس را به یک مظنون – پل چارلز دنیر – کشاند. تقریباً ۳۰ سال بعد، دنیر به زودی واجد شرایط آزادی مشروط خواهد بود.

سیلوستر با پوشش دادن پرونده و کارهای تحقیقاتی بزرگ پشت آن توسط کارآگاهان اصلی، مستند اصلی جدید Stan Revealed: No Mercy, No Remorse را تهیه و روایت کرده است.

سیلوستر در صحبت با مامامیا گفت دلیلی وجود دارد که چرا کارآگاهان نگران واجد شرایط بودن دنیر برای آزادی مشروط هستند – و این همه به عدم پشیمانی کامل دنیر مربوط می شود.

زیرنویس مستند No Mercy, No Remorse 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس No Mercy, No Remorse 2022 این قتل ها در زمانی اتفاق افتاد که منابع به اندازه امروز در دسترس نبود. هیچ فیلم دوربین مداربسته ای وجود نداشت. بدون رسانه اجتماعی بدون تلفن همراه همچنین آزمایش شواهد DNA در سطح کیفیتی که در شرایط کنونی ما وجود دارد، نبود.

اما همه چیز دست روی عرشه بود. تا زمانی که جسد ناتالی راسل پیدا شد – راسل سومین زنی بود که به قتل رسید – بیش از ۲۰۰ کارآگاه روی این پرونده کار می کردند. آنها در را زدند، شواهد ساختند، و مصاحبه های بی شماری انجام دادند.

همانطور که نخست وزیر سابق ویکتوریا، جف کنت به Stan’s Revealed: بدون رحم، بدون پشیمانی گفت: “شما می توانستید یک کبریت پرتاب کنید و مکان منفجر شود. خشم وجود داشت، اما مهمتر از آن، این ترس واقعی وجود داشت. پلیس هر کاری که می کرد انجام می داد. می توانست یک مظنون را شناسایی و دستگیر کند. اما زمان آسانی نبود.»

جان سیلوستر این احساس را توضیح داد و به مامامیا گفت که فشار بر بازرسان قتل در سطح بعدی است. و از کار بر روی این مستند Stan، سیلوستر گفت که قدردانی او از عمق تعهد محققان به کارشان افزایش یافته است.

سیلوستر گفت: «من همیشه فکر می‌کنم چگونه می‌توانستند به خانه بروند تا سه یا چهار ساعت بخوابند، زیرا می‌دانستند هر روز بدون سرب، به قتل دیگری نزدیک‌تر هستند.» “فشار غیرقابل تحمل بود. وقتی دنیر ناتالی راسل را کشت، احتمالا تاریک ترین لحظه برای آنها بود.”

وقتی کارآگاهان متوجه شدند که پل چارلز دنیر می تواند مقصر باشد، او دستگیر شد. کارآگاهان به دنبال “احساس درونی” خود، سپس در طول شب از دنیر بازجویی کردند تا داستان او را بشکنند.

همانطور که یکی از کارآگاهان و روانشناس رفتاری در این مستند خاطرنشان کرد: “دنیر بسیار مشتاق فرصت “بازی” – برای مهم شدن دوباره بود. او می خواست در مرکز من باشد و از او در مورد حرکاتش در طول این فیلم سوال بپرسم. پنج یا شش هفته طول بکشد. اکثر روان‌پرستان کلاسیک شما هیچ پشیمانی و همدلی ندارند. چیزی که آنها دوست دارند توجه است.”

و همانطور که سیلوستر به مامامیا تاکید کرد، وقتی مستند را تماشا می‌کنید – که شامل تصاویر آرشیوی کارآگاهانی است که از دنیر بازجویی می‌کنند – بسیار دلخراش است.

“الگویی در پشت همه قاتلان زنجیره ای وجود دارد. دنیر بسیار دقیق بود، در دوران بزرگ شدن درگیر خشونت وحشتناک حیوانات بود. در سن ۱۴ سالگی، او گفت که می خواهد بکشد. در ۱۷ سالگی، او زنان را تعقیب می کرد.”

دنیر به حبس ابد بدون آزادی مشروط محکوم شد، اما بعداً درخواست تجدید نظر کرد و حکم او به یک دوره غیر مشروط ۳۰ ساله کاهش یافت، به این معنی که وی واجد شرایط آزادی در سال ۲۰۲۳ است.

این واقعیتی است که او سال آینده برای آزادی مشروط است که عمیقاً همه درگیر با این پرونده را نگران می کند.

یکی از کارآگاهان در Revealed گفت: “سابقه حکم می کند که فردی که اعتراف به گناه می کند باید تخفیف [حکم] دریافت کند. من می گویم سابقه را تغییر دهید.” دولت باید قانونی وضع کند تا این حیوان را در جایی که به آن تعلق دارد در زندان نگه دارد.»

کارآگاهان پرونده و عزیزان قربانیان از دولت می خواهند که مطمئن شود دنیر در پشت میله های زندان باقی می ماند.

همانطور که سیلوستر گفت: “او هرگز تغییر نخواهد کرد. هیچ متخصصی در دنیا وجود ندارد که بتواند با اطمینان بگوید که دیگر توهین نخواهد کرد. فقط ارزش ریسک کردن را ندارد.”

در نهایت، در مرکز این پرونده سه زن بیگناه قرار دارند که به دست مردی خشن و جامعه‌پرستان جان خود را از دست داده‌اند.

و همانطور که کارآگاهان در Revealed گفتند: بدون رحمت، بدون پشیمانی، که بر ذهن آنها سنگینی می کرد.

یکی گفت: “با خانواده افراد متوفی با آنها رابطه برقرار می کنید – دو یا سه سال بعد با آنها در دادگاه و در بازجویی می نشینید.”

یکی دیگر گفت: “جهان برای آنها تغییر کرد. برای بسیاری از آنها هرگز نمی توانست مکان امنی باشد که قبلا بوده است.”

تعامل با قاتل زنجیره ای و کارهایی که آنها برای تحقیقات انجام دادند نیز بر آنها تأثیر عاطفی گذاشت. زیرا پس از حل شدن پرونده، آدرنالین و ذهنیت تحلیلی متوقف شد.

زیرنویس No Mercy, No Remorse 2022 - بلو سابتایتل

قاضی اظهار نظری کرد که سال‌ها در ذهن من ماندگار شد. این در امتداد این جمله بود که «تو [دنیر] دلیلی هستی که مردم قدم‌هایشان را در راه خانه تند می‌کنند و دلیلی که والدین با نگرانی به ساعت نگاه می‌کنند، زیرا فرزندشان در حال دویدن است. یکی از کارآگاهان با اشک در مستند گفت.

سیلوستر به مامامیا گفت که یکی از بازرسان قتل با او در میان گذاشت که ۲۵ سال پس از این پرونده، با پرونده مشابهی روبرو شد. این یک جوان ۱۷ ساله دیگر بود که با جراحاتی مشابه آنچه دنیر به ناتالی راسل وارد کرده بود در یک پارک کشته شد. کاملاً قابل درک است که آن محقق دقیقاً به آن احساسات اصلی بازگشت.

سیلوستر به مامامیا گفت: “بعضی از این محققین به طور حرفه ای با هم بزرگ شده اند. و من می خواهم برخی از آنها را دوستان بدانم.” “آنچه به شما می چسبد شیوه ای نیست که این زنان متأسفانه کشته شدند. بلکه خود زنان و زندگی هایی است که می توانستند داشته باشند.”

الیزابت استیونز زن جوانی بود که فرصت مناسبی برای زندگی به او داده نشده بود. وقتی دنیر استیونز را در آن شب سرنوشت ساز برد، او تنها یک خیابان با خانه اش فاصله داشت.

در شبی که دبورا فریم کشته شد، به شیرفروشی محلی خود رفت تا مواد لازم برای یک املت را تهیه کند. دنیر موفق شد مخفیانه وارد ماشین فریم شود و هنگام بازگشت به او حمله کند.

مصیبت ناتالی راسل به همان اندازه غم انگیز بود. او در یک مسیر پیاده‌روی محلی، میانبر همیشگی او از مدرسه بود که توسط دنیر در کمین او قرار گرفت.

این سه داستان زن و کارآگاهی باورنکردنی هستند که در قلب Stan’s Revealed: No Mercy, No Remorse هستند.

سیلوستر گفت: “همه ما در تلویزیون می بینیم که این کارآگاهان با پوشه های خود وارد صحنه می شوند و جنایت را در چند دقیقه حل می کنند. واقعیت متفاوت است.” “بازرسان قتل نقش مهمی ایفا می کنند – آنها با خانواده های قربانی درگیر هستند، سعی می کنند یک محکومیت را به دست آورند و از مردم محافظت کنند بدون اینکه اجازه دهند احساسات یا خشم قضاوت آنها را تحت الشعاع قرار دهد. همدلی که لازم است بسیار زیاد است.”

مستند اصلی Stan فاش شد: No Mercy, No Remorse برای پخش در Stan در دسترس است.

برای اطلاعات بیشتر از جان سیلوستر، می‌توانید پادکست «شهر برهنه» با سیدنی مورنینگ هرالد و عصر را در اینجا ببینید. دو قسمت اول آخرین فصل، پرونده پل چارلز دنیر را پوشش خواهد داد.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.